web statistics
Lokaty 3 miesięczne przez Internet 2017

Lokaty przez Internet

rankingi, porównania, kalkulatory online
lokaty przez internet

Wszystkie wnioski przesyłane są połączeniem szyfrowanym - Twoje dane trafiają tylko do banku.

1

lokata roczna Iopen finance
Doradca bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę

2

lokata roczna toyota bank
gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania
Oprocentowanie stałe 2,5% w skali roku
od 3000 zł

3

lokata roczna getin bank
gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania
Oprocentowanie stałe 3,0% w skali roku
od 1000 do 20 000 zł

Zanim złożysz wniosek online o lokatę przygotuj dowód osobisty.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Lokaty 3 miesięczne są niezwykle popularne wśród wielu klientów z powodu swej dość dużej uniwersalności. Posiadają one całkiem wysokie oprocentowanie a zarazem nie zmuszają do długoterminowego trzymania pieniędzy na koncie bez możliwości wcześniejszej wypłaty. Ponadto jeśli ktoś ma możliwość oszczędzania przez dłuższy okres niż trzy miesiące można założyć 3 miesięczną lokatę a po tym okresie otworzyć kolejną na której zdeponuje się te same pieniądze, ale już z odsetkami po pierwszej lokacie. Dzięki temu kapitał na kolejny okres jest już większy i wypracuje więcej odsetek.

Poniżej przedstawiamy trzy najbardziej interesujące oferty. Proszę zwrócić uwagę, że najwyższe oprocentowanie lokaty (w Raiffeisen Banku) wymaga największego wkładu finansowego. Wszystkie przedstawione lokaty są bez tzw podatku Belki.

Oferta lokat trzymiesięcznych przeanalizowana i aktualna w marcu 2012 roku. Nie możemy zagwarantować, że w momencie gdy czytelnik zapoznaje się z naszą opinią oferta ta jest aktualna w poszczególnych bankach. Osobom niepewnym swojej wiedzy ekonomicznej i na temat oszczędzania doradzamy skorzystanie z bezpłatnych porad doradców finansowych z takich firm jak Expander, lub Open Finance.