web statistics
Lokaty 6-miesięczne przez Internet 2017

Lokaty przez Internet

rankingi, porównania, kalkulatory online
lokaty przez internet

Wszystkie wnioski przesyłane są połączeniem szyfrowanym - Twoje dane trafiają tylko do banku.

1

lokata roczna Iopen finance
Doradca bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę

2

lokata roczna toyota bank
gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania
Oprocentowanie stałe 2,5% w skali roku
od 3000 zł

3

lokata roczna getin bank
gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania
Oprocentowanie stałe 3,0% w skali roku
od 1000 do 20 000 zł

Zanim złożysz wniosek online o lokatę przygotuj dowód osobisty.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.

Lokaty 6 miesięczne zachowują idealny balans między wysokim oprocentowaniem odkładanych pieniędzy a koniecznością długoterminowego ulokowania pieniędzy na koncie bez możliwości skorzystania z nich. Ponieważ oprocentowanie pieniędzy zależy w dużej mierze od okresu trwania lokaty te, które zakłada się na sześć miesięcy są z reguły lepiej oprocentowane niż lokaty trzymiesięczne, ale gorzej niż dziewięcio-, czy 12 miesięczne. Ponadto dzięki możliwości założenia praktycznie dowolnej liczby lokat równocześnie praktycznie nie ma ograniczenia dla kwoty, którą można oszczędzać omijając podatek Belki. Dlatego należy też pamiętać o tym aby nie wpłacać na jedno konto więcej niż 11-12 tysięcy złotych.

Poniżej przedstawiamy najbardziej korzystną ofertę lokat 6-miesięcznych. Wszystkie oferty zawierają oprocentowanie netto i są wolne od tak zwanego podatku Belki.

Oferta lokat trzymiesięcznych przeanalizowana i aktualna w marcu 2012 roku. Nie możemy zagwarantować, że w momencie gdy czytelnik zapoznaje się z naszą opinią oferta ta jest aktualna w poszczególnych bankach. Osobom niepewnym swojej wiedzy ekonomicznej i na temat oszczędzania doradzamy skorzystanie z bezpłatnych porad doradców finansowych z takich firm jak Expander, lub Open Finance.